Blog

Bâb-ı Âlem’de Devir-Teslim Töreni

12 Eylül 2020 by in Faaliyetlerimiz, Kurumsal

Bâb-ı Âlem’de devir-teslim töreni gerçekleştirildi. Derneğimizin 2016 yılından beri başkanlığını başarılı bir şekilde yürüten Mehmet Kara görevini Yunus Tatlı’ya devretti.


Dernek merkezinde yapılan program Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Akabinde Udef Teşkilatlanma Başkanı Fatih Evran, Yüksek İstişare Başkanımız Mehmet Ünal, Eski Yönetim Kurulu üyelerimizden Ali Yelgün beyler selamlama konuşmalarını gerçekleştirdi. Derneğimizin geçmişten günümüze kısa ve güzel bir panoramasını çizip yönetimin her daim yanında olacaklarını belirttiler. Yeni başkanımız ve yönetim kuruluna hayırlı olsun temennilerinde bulundular.
Ardından eski Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Kara konuşmalarını gerçekleştirdi.
Akabinde derneğimizin 7. Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Tatlı açılış konuşmalarında geçmişten günümüze Bâb-ı Âlem’de yapılan faaliyetlerden bahsederken önceki dönem çalışanlarına teşekkürlerini dile getirdi. Konuşmanın devamında yeni dönemde izlenecek yol ve bu yolla ilgili hedefleri hakkında kısa bir bilgilendirmede bulundu.
Program dernekte görev yapan görevlerini devreden kardeşlerimize plaket takdimiyle sona erdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org