Blog

2014 YILI BURSLUSU ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

30 Ocak 2015 by in Genel, Haber Merkezi

2014 Yılında Burslandırılmış Olan Uluslararası Öğrencilerimizin Dikkatine.
Genel Sağlık Sigortası kapsamına alınacak olan Türkiye Burslusu öğrencilerimizin http://www.turkiyeburslari.gov.tr/tbbs/ adresinden sistem kaydı yaptırarak bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. Özellikle Yabancı Uyruklu Numarası (YU No) ve Kayıt Tarihi bilgilerinin doğru girilmesi ve TÖMER/Üniversite kayıt belgelerinin sisteme yüklenmesi gerekmektedir.Bilgilerini güncellemeyen öğrencilerin ise Şubat burslarında durdurma işlemi gerçekleştirilecektir.

Türkiye Bursları Ekibi.
Attention to our international students who are awarded scholarship in 2014.
Our Türkiye Scholarships Students who will be taken into the scope of General Health Insurance must update their informations by doing their registrations to the system from http://www.turkiyeburslari.gov.tr/tbbs/. Especially, it is required for our students to enter their informations correctly like foreign number (YU No) and registration date and to upload their registration documents to TÖMER/University to the system. If our students do not update their informations, their February scholarship will be stopped.
Türkiye Scholarships Team.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği yurtdışından ülkemize eğitim için gelen ve İstanbul’da eğitim gören misafir öğrencilere yönelik rehberlik, danışmanlık hizmetleri ile birlikte çeşitli eğitim ve sosyal aktiviteler gerçekleştirmektedir.

  ADRES

  Karagümrük Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Hakan Pasajı No 261/22 Fatih-İstanbul

  TELEFON

  +90 212 621 2743

  E MAİL

  info@babialem.org